Ježíšek a knížky

25. prosince 2012 v 20:07 | M. |  ze života
Letos to byly první Vánoce, kdy jsem nedostala od Ježíška ANI JEDNU jedinou knížku. Ne že bych věřila na Ježíška. A ne že bych si o knížku napsala, ale nějak jsem to brala jako automatické, že si vždycky něco na čtení koupím.

Měla jsem to i letos v úmyslu a políčila jsem si na Sněhuláka. Koneckonců recenze Kláry Kubíčkové na iDnesu mě utvrdila v tom, že to bude bomba (jestli se teda nezblázním strachy).

No jo. Jenže jsem v šetřícím módu a potřebuju boty. A tak jsem místo do knihkupectví vlezla do sportovního obchodu a koupila si pohory. Takový ty teplý zavazovací boty, se kterejma můžete vlézt do louže i do sněhu a ke kterejm si musíte vzít bágl, protože kabelka se fakt nehodí :) A já právě tyhle boty nemám - a docela se mi hodí. A v tom obchodě měli slevy. A koupit si edvenčrový boty za tisícovku jsem považovala za terno. A Sněhuláka za třetinovou cenu jsem odpískala.

Jsem fakt praktická žena, chválila jsem se, když jsem s obří krabicí opouštěla obchod. Ani mi nevadilo, že jsem boty schovávala tři hodiny v kině, protože jsem zrovna šla na Hobita. To dám, říkala jsem si :)

No a tak jsem včera pod stromkem rozbalovala dárky, který jsem si sama zabalila, a dopředu jsem věděla, že tam žádná knížka nebude. Asi poprvé v životě. Je to divný - asi si toho Sněhuláka přece jen dodatečně koupím...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama